BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

1994 yılında sektöre adım atan MURAT BAYIR ve HÜSEYİN BAYIR Alarko-Toshiba marka bünyesinde birçok projede yer almıştır.  2007 yılında NEKSAN KLİMA firmasını kurarak sektörün güvenilir firmalarından biri haline gelmiştir. Firma kuruluşu ile beraber 2011 yılsonuna kadar Mitsubishi Electric ile yoluna devam ederek bayi ve servis hizmetleri ile çözüm ortaklığı sağlamıştır.

2012 yılında iklimlendirme sektöründe Dünya’nın 1 numarası olan DAIKIN A.Ş. ile iş birliğine girmiş olup NEKSAN adı altında; NEKSAN ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. firması ile  “SATIŞ”, NEKSAN KLİMA HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. firması ile “SERVİS” hizmetlerini sürdürmektedir.  Bayi – Servis yapılanması ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak taleplere en kısa sürede cevap vermektedir.

Daıkın markası ile Endüstriyel, Vrv, Havalandırma, Fancoil, Alterma, Bireysel, Multi ve Ticari Klima satış ve servis hizmetiyle birçok projede yer almaktadır. Bu noktaya gelirken sektörde daima güvenilir olmayı kendine ilke edinen NEKSAN firması verdiği hizmetler ile memnun müşteriyi iş hayatının merkezinde tutmuştur.